1 / 5
KLEPPSTAD Двокрилен гардероб/IKEA
7.640 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 13:01

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 804.372.34
Карактеристики на производот
> Материјал: иверка
> Боја: бела

Димензии на производот

> Ширина: 79 см
> Длабочина: 55 см
> Висина: 176 см

Димензии на пакување

Број на пакувања: 1
> Должина: 181 см
> Ширина: 56 см
> Висина: 6 см

> Бруто тежина: 23.41 кг


Број на пакувања: 2
> Должина: 181 см
> Ширина: 56 см
> Висина: 6 см

> Бруто тежина: 29,25 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам