1 / 4
BRIMNES Двокрилен гардеробер/IKEA
8.600 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 13:17

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 404.004.78
Карактеристики на производот
> Материјал: иверка
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 78 см
> Длабочина: 50 см
> Висина: 190 см

Димензии на пакувањето:
Број на пакети: 2

Пакет бр.1
> Должина: 194 см
> Ширина: 51 см
> Висина: 7 см
Бруто Тежина: 34,00 кг

Пакет бр.2
> Должина: 194 см
> Ширина: 49 см
> Висина: 6 см
Бруто тежина : 30,50 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам