1 / 3
MALM Фиокар со 6 фиоки/IKEA
9.560 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 13:46

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 904.036.05
Карактеристики на производот
> Материјал: иверка, медијапан
> Боја: даб

Димензии на производот

> Ширина: 80 см
> Длабочина: 48 см
> Висина: 123 см
> Ширина на фиоката (внатре): 72 см
> Фиока, длабочина: 43 см

Димензии на пакување

Број на пакувања: 1
> Должина: 125 см
> Ширина: 50 см
> Висина: 10 см
> Бруто тежина: 29,20 кг

Број на пакувања: 2
> Должина: 95 см
> Ширина: 46 см
> Висина: 8 см
> Бруто тежина: 15,60 кг

Број на пакувања: 3
> Должина: 95 см
> Ширина: 46 см
> Висина: 8 см
> Бруто тежина: 15,60 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам