1 / 3
TRYSIL Ноќно шкафче 45x40 см/IKEA
3.170 МКД
19.03.2021 14:52

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 302.360.25
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица, челик
> Боја: бело- светло сива

Димензии на производот:
> Ширина: 45 см
> Длабочина: 40 см
> Висина: 53 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 47 см
> Ширина: 44 см
> Висина: 13 см
Бруто тежина: 11.84 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам