1 / 3
ASKVOLL Фиокар со 5 фиоки/IKEA
6.230 МКД
19.03.2021 14:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 503.911.43
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела/даб

Димензии на производот:
> Ширина: 45 см
> Длабочина: 41 см
> Висина: 109 см
> Ширина на фиоката: 37 см
> Фиока, длабочина: 33 см
> Макс. носивост / фиоки: 4 кг

Број на пакети: 2

Пакет бр: 1
> Должина: 116 см
> Ширина: 43 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 23.65 кг

Пакет бр:2
> Должина: 53 см
> Ширина: 38 см
> Висина: 14 см
Бруто тежина: 15.79 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам