1 / 3
KULLEN Фиокар со 5 фиоки/IKEA
5.720 МКД
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 15:11

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 403.936.61
Карактеристики на производот
> Материјал: иверица
> Боја: црна

Димензии на производот:
> Ширина: 70 см
> Длабочина: 40 см
> Висина: 112 см
> Фиока, длабочина: 34 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 114 см
> Ширина: 41 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 20.30 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам