1 / 4
MALM Фиокар со 2 фиоки/IKEA
2.560 МКД
19.03.2021 15:54

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 802.145.49
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 40 см
> Длабочина: 48 см
> Висина: 55 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 55 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 14 см
Бруто тежина: 17,50 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам