1 / 3
MALM Фиокар со 4 фиоки/IKEA
6.680 МКД
19.03.2021 16:01

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 304.035.71
Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица, медијапан,
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 80 см
> Длабочина: 48 см
> Висина: 100 см
> Ширина на фиоката (внатрешна): 72 см
> Фиока, длабочина: 43 см

Број на пакети: 2

Димензии на пакувањето:
Пакет бр. 1
> Должина: 102 см
> Ширина: 50 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 27,80 кг

Пакет бр.2
> Должина: 84 см
> Ширина: 46 см
> Висина: 12 см
Бруто тежина: 23,10 kg

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам