1 / 2
SE IZDAVA DUKAN VO TABANA
1 €
26.05.2021 21:48

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Dukanot e 20 m2,vo novata zgrada tabana
Ima klima
Tel za kontakt: 075 352 071

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

corsa
Потврден огласувач
075352071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам