1 / 2
VW GOLF VI MEHANIZAM ZA PROZOR
2.500 МКД
Цената е фиксна
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

GOLF VI

Tип на делови:

Стакло и додатоци /Прозореци

MEHANIZAM ISPRAVEN ZA GOLF VI SO 4VRATI OD PREDNA LEVA VRATA OD 2010GODINA

Vo poraki ne odgovaram!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам