1 / 5
Fiat Scudo 1.9 D
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2021 13:30

Прилеп / Прилеп

Се продава комбе Fiat Scudo 1.9 D
Може да се користи како патничко а исто така и како товарно возило. Носивост до 815КГ
Километража: 245029
Може да се види во секое време

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
075308151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам