1 / 6
Imt ferguson 533 39 542 fiat ford universal traktor deutz
3.000 €
14.08.2022 16:15

Кривогаштани / Прилеп

Traktorot e vo odlicna sostojba
Proizveden 1989 so kompresor fabricna sostojba
Proverka po vasa zelba
Cena :3000 euro
Info ,077768512

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Idris toska
Потврден огласувач
077768512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам