1 / 10
Се продава веднаш вселива куќа
1 €
Цената не е фиксна
02.10.2021 20:16

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Пиринска 83а

Се продава куќа со плоча и целосна уредна документација за дворното место. На приземје има салон, летна кујна и остава како визба во 25 м2. на другиот спрат има кујна голема заедно со дневна соба, спална соба, детска соба, купатило и салон. На предната страна од куќата има гаража, двор напред и назад, моментално испразнета и вселива.Контакт телефон: 074 248 193 ЦЕНА МНОГУ ПОВОЛНА!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Teodor
Потврден огласувач
075404107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам