1 / 6
Imt ferguson 533 539 fiat ford universal traktor 542 deutz
2.300 €
14.08.2022 16:15

Кривогаштани / Прилеп

Rasprodazba na traktori hitno eftino
Imt 539 1981god cena 2900e
Imt 539-1982god cena 2750e
Imt 539 so kabina 1989 cena 3000e
Imt 542 god 1983 cena 2300e
Univerzal fiat -445 1975 god 2300e
Ford 4100 economy 1981 god 3500e
Info 077768512
077878859 viber what's app

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Idris toska
Потврден огласувач
077768512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам