1 / 7
Polo clasic 1.9 obicen golf bmw mercedes opel ford
1.500 €
14.08.2022 16:15

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo top sostojba registrirana servisirana so 4novi gumi "klima nema"
Zapoveke info 078221653 fatmir

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idris toska
Потврден огласувач
077768512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам