1 / 7
Imt ferguson 533 539 fiat ford universal traktor 542 deutz
2.700 €
14.08.2022 16:15

Кривогаштани / Прилеп

Traktorot e vo ispravana sotojba
I'ma I dokumenti legalizacija

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Idris toska
Потврден огласувач
077768512
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам