1 / 5
Lenovo Thinkpad Twist 2-in-1
250 €
30.09.2022 13:43

Аеродром / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Se prodava Laptop Lenovo Thinkpad Twist.

Mnogu zacuvan, odlicen model.
i5 CPU, 4GB RAM,
SSD 160GB + mSATA SSD 24GB
12.5" HD ekran na dopir.
Lan, Wi-Fi, bluetooth.

Ekranot se rotira i se preklopuva obratno za da se koristi kako tablet.

Originalen WIndows 10 so fabricka licenca.

Malku koristen.

https://www.lenovo.com/us/en/laptops/thinkpad/twist-series/s230u/

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
072214621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам