1 / 10
SE PRODAVA KUJCA
По Договор
29.09.2022 17:56

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

85

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

rade ivanoski

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI
IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOROT IMA POMOSNI PROSTORI SO TURENA PLOCA SO MOZNOST ZA DOGRADBA SPREMNA E ZA ZIVENE VO DVOROT IMA MESTO ZA KOLA PARKIRANE KUJCATA E LEGALIZIRANA.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

PECE
Потврден огласувач
070439859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам