1 / 1
se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri
30.000 €
Цената не е фиксна
22.06.2021 11:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

510 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Za ovoj plac ima plateno komunalii i ima izvadeno dozvola za gradba za 480m2.Placot izleguva na dve ulici i mozna e podelba na dva placa so posebni vlezovi.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам