1 / 1
se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri
16.000 €
Цената не е фиксна
22.06.2021 11:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

430 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac na koj po urbanisticki plan e predviden i deloven prostor 80m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам