1 / 3
Kafemat za espreso,makijato i kapucino ST
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2021 15:38

Аеродром / Скопје

Se prodava kafemat vo odlicna sostojba za espresso,machiato i capuchino.Cena 3500den.Ne e fiksna ima prostor za dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
77945825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам