1 / 3
Noz,nozevi EXTRA Kvalitet NOVI!!!
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 18:45

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Nozevite se so extra kvalitet ,nameneti za lov,camping,kasapski nameni.Gi imam vo povekje modeli.tel 077-907-481

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

mitko
Потврден огласувач
077907481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам