1 / 4
Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija
650 МКД
06.01.2023 11:23

Охрид / Охрид

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено од издржлив термички обработен, зацврстен челик што држи цврсто и трае.

☑ Типови на големини: 9.
☑ Вкупно 300 парчиња.
☑ Материјал: Зацврстен челик со подобрена цврстина на затегнување.
☑ Пластична кутија за уредно и лесно чување и идентификација за брз пристап.
☑ 100% нов и висок квалитет.

⤵️ Сетот содржи:
◾️ 20 парчиња 22мм
◾️ 20 парчиња 19мм
◾️ 20 парчиња 15мм
◾️ 40 парчиња 12мм
◾️ 50 парчиња 9мм
◾️ 50 парчиња 6мм
◾️ 40 парчиња 5мм
◾️ 30 парчиња 4мм
◾️ 30 парчиња 3мм

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Komplet 3 Turpii

499 МКД

Sestoagolni Klucevi

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам