1 / 8
SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA ( PRZINO )
По Договор
08.11.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

87 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ул.Мегленска бр.17 Скопје

Се продава стан во населба КИСЕЛА ВОДА
( ПРЖИНО ) . Станот се наоѓа на убава и мирна локација , со убав панорамски поглед на градот. Зградата во која се наоѓа станот е во тек на изградба,вселива крајот на 2021г. и се гради по сите современи ( модерни ) стандарди и прописи.Станот ќе биде опремен со најсовремени PVC прозори ( 4 сезони ) , сопствено греење и ладење со инвертер системи , медијапан внатрешни врати , блиндер надворешна врата ( ВЛЕЗНА ) , плочки прва класа , паркет ( ХРАСТ ) прва класа , најсовремени санитарии.

Класичниот кров се заменува со проодна тераса ( PENTHOUSE 100 m2 ) кој е во склоп со станот.

ИНФО : конт. тел. 078/322-408 (ВАНЧО)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

,,МИЛАКС-ИНГ,, ДООЕЛ
Потврден огласувач
070235841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам