1 / 4
Komplet pinovi
399 МКД
05.08.2022 13:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет пинови за приклучување произведени од високо квалитетен метал, што е со висока цврстина, антикорозија и долг век на траење. Производот е лесен и едноставен за употреба и може да се користи за поврзување на внатрешни жици. Се користи за Автомобили, Бродови, Косилки, Различни видови на машини и сл.

✔️ Типови на големини: 10.
✔️ Вкупно 150 парчиња.
✔️ Пластична кутија за уредно и лесно чување и идентификација за брз пристап.
✔️ 100% нов и висок квалитет.

⤵️ Сетот содржи:
◾️ 15 парчиња 16*3.6мм
◾️ 15 парчиња 17.6*4мм
◾️ 15 парчиња 13.5*5мм
◾️ 15 парчиња 24*5.5мм
◾️ 15 парчиња 17*7мм
◾️ 15 парчиња 15*5.5мм
◾️ 15 парчиња 21.8*4мм
◾️ 15 парчиња 16*4мм
◾️ 15 парчиња 24*7.4мм
◾️ 15 парчиња 18.5*7.2мм

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

30L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

999 МКД

Polnac za Akumulator 6/12V

1250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам