1 / 4
Таблет "Lenovo"
8.000 МКД
22.04.2021 17:01

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

10" инчи

Се продава сосема нов малку користен таблет, работи без никакви проблеми и нема никакви гребнатини.
MODEL-TB-X704A
Android - 7.1.1
Ram - 2 Gb
Storage-32Gb
Display - 1920x1200
Camera - predna 5mp, zadna 8 mp

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

David
Потврден огласувач
076742450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам