1 / 12
Ford Focus Sport 1.6 registriran
4.699 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 13:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godina, servisiran i novi letni gumi.
Body kit ZETEC S
3kluca.
Full oprema.
Avtomatski svetla.
Avtomatski retrovizor.
Senzor za dozd.
Bord kompijuter.
Climatronic.
Radio so Bluetooth, aux, cd.
Komadi na volan.
Elektrika na site stakla i retrovizori.
Parking senzori.
3 moda za vozenje:
Sport.
Komfort.
Standard.
I mnogu drugo. Povejke info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Telefon
Потврден огласувач
075496008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам