1 / 9
CD ALBUM I 17 CD
250 МКД
01.09.2022 10:49

Аеродром / Скопје

KVALITETEN KOZEN NOV CD ALBUM KOMBI ACIJA KOZA TEKSTIL ZA 30 CD SO PATENT I 27 CEDINJA ZA SNIMANJE SE E NOVO KAKO NA SLIKATA CENA ZA SE 250 DEN info VIBER 070- 854 001 VKUPNO 27 CDINJA ZA REZENJE GLANC NOVI


27 CD- INJA za REZENJE +FUTROLA =250den

INFO Email - skopje.oglas@gmail.com, mobil :
070-854-001
Viber : 070-854-001

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Се продава од:

GRIGORY
Потврден огласувач
070854001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам