1 / 9
KIA SORENTO зачувана - ФУЛ опрема
6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.04.2021 14:50

Струмица / Струмица

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава, во исправна состојба, за повеќе инф. на тел. 070253799 или на makpanel@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Makpanel
Потврден огласувач
070253799
Испрати Е-маил до огласувачот