1 / 9
SE PRODAVA opel astra g
1 €
12.06.2022 21:54

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava opel astra g bertone
Dobro socuvana vo ispravna sostojba
Kozen enterier grejaci na sedista
Top kolice M O Z I I Z A M E N A
Dajte ponuda

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
078242075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам