1 / 10
Audi A6TDI 2.7 quattro 2007 CH dok
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2021 15:46

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

134 kw / 182 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

♦️Audi A6 2.7TDI quattro♦️
♦️2007god 180hp V6
♦️Avtomatski menuvač
♦️Oprema:Parking senzori,Greaci na sedista,Novi m+s conforser gumi,17inchni alumimiumski bandazi,Xsenon osvetluvanje,Led diodni stop svetla,4x4,Bord kompjuter
♦️Avtomobilot e so CH dokumenti,bez carina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Riste Mancov
Потврден огласувач
078473748
Испрати Е-маил до огласувачот