1 / 11
VW Passat CC 3.6 FSI 300 ks 4MOTION DSG
14.000 €
Цената не е фиксна
14.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

221 kw / 300 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlivna sostojba so pominati 127.000 km. Kolata mozat da ja vidat i probaat seriozni kupuvaci, koi istovremeno sakaat, stil, luksus i po potreba sportski performansi.

Opremana komplet.
Registrirana do Fevruari 2023 godina servisirana vo Porsche, so zelen karton. Za brzi kupuvaci i plakjanje vo gotovo ekstra cena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
070305605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам