1 / 12
NISSAN JUKE 1,5 DCI 110 KS 2011 PERFEKTEN !
8.250 €
Цената е фиксна
8.650 €
20.10.2021 10:54

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Juke

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

NISAN JUKE 1,5 DCI MOTOR SO 110 KS OD 2011 GOD SEGA UVEZEN OD FRANCIJA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMATRONIC
- AIRBAGS
- BOARD COMPUTER
- SERVO KOZEN VOLAN
- TEMPOMAT CRUISE CONTROL
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- NAVI RADIO CD TOUCHSCREEN
- ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
- ELETKRIKA NA RETROVIZORI
- ALUMINIUMSKI BANDAZI SO ODLICNI GUMI
- SVETLA ZA MAGLA
- ZATEMNETI STAKLA
- SENZOR ZA DOZD
- SENZOR ZA SVETLA
- START STOP
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA !

3450 €

VW TOURAN 1.6 TDI 105 KS 7 SEDISTA HIGHLINE !

7650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам