1 / 8
Seat Leon 1.6 TDI 2011
6.170 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 10:56

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo ekstra sostojba, kolata e uvezena od austrija plateni se site davacki do registracija.
Za povekje informacii javete se na: 070321687

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO PLAC
Потврден огласувач
070321687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам