1 / 7
Сервис за вашиот компјутер лаптоп!
1 €
Цената е фиксна
05.01.2023 19:26

Куманово / Куманово

-Инсталирање на секаков Windows (7, 8.1, 10) со сите драјвери и програми.
-Сервисирање
-Надоградба на вашиот бавен лаптоп и десктоп компјутер
-Менување термална паста и детално чистење, проблеми со прегревање

-Поправка на монитори, компјутерска периферија, поврзано со компјутери

-Надоградба, менување термална паста и детално чистење на Playstation и Xbox конзоли

-Инсталирање на AutoCad, Archicad, Sketchup,Vray итд..

074-241-145
Куманово

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076499906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам