1 / 5
HEMNES Ноќно шкафче/IKEA
5.120 МКД
Со вклучен ДДВ
30.03.2021 17:06

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 202.004.56

Карактеристики на производот
> Материјал: дрво
> Боја: бело

Димензии на производот

> Ширина: 46 см
> Длабочина: 35 см
> Висина: 70 см
> Фиока, длабочина: 23 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
> Должина: 80 см
> Ширина: 37 см
> Висина: 6 см
> Бруто Тежина: 5,95 кг

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам