1 / 4
Viluskar elektricen, Вилушкар електричен+ полнач
1.450 €
Цената е фиксна
15.09.2022 10:14

Прилеп / Прилеп

електричен вилушкар + професионален полнач
марка на вилушкарот: балкан кар
Бугарско производство
сопствена тежина: 2.400 кг
може да подига 1.200 кг
Цената е без ДДВ. Кеш.
висина на подигање: 2,5м

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
078308549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам