1 / 5
FORD FOCUS 1.6 TDCI
3.300 €
15.08.2022 02:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Ford Focus 1.6 TDCI
Vo odlicna sostojba i so cela oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Doce
Kej 9 ti Septemvri br 36
Потврден огласувач
070208647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам