1 / 5
NISSAN PRIMERA 2,2 DI orginal Japonsko
2.640 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 11:04

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Primera

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Нисан примера со највисоко ниво на опрема за оваа кола, со јапонскиот мотор. Регистрирана да март 2022. МОЖНА ЗАМЕНА ЗА ПОНОВО СО МОЈА ДОПЛАТА.
✔ KLIMATRONIK
✔ ORIGINALNI 17' ALUMINIUMSKI BANDAŽI SO LETNI GUMI
✔ CENTRALNO ZAKLUČUVANJE SO ALARM
✔ ELEKTRIKA NA RETROVIZORI i PROZORCI
✔ GREAČI NA RETROVIZORI
✔ PODESUVANJE PO VISINA NA VOLAN
✔ NASLON ZA RAKA
✔ ABS
✔ AIRBAGS
✔ ESP
✔ MINIMALNA POTROŠUVACKA
✔ KOZEN ETERIER
✔ BORD KOMPJUTER SO LCD DISPLEJ
✔ NAVIGACIJA

I MN. DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

BLAGOJ
Потврден огласувач
070 336-132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам