1 / 7
SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR
20 €
10.05.2022 13:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Marksova vednas nasproti novo sobranie ili posta

Komplet opremen so nov enterier ,
prvo vseluvajne.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
078365410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам