1 / 2
Huawei mate 20 lite
9.000 €
02.04.2021 20:38

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

Mate 20 lite

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam telefon Huawei mate 20 lite odlicno zacuvan,bez nikakva grebnatinka i popravki.Telefonot e kupen od Setec.So nego dobivate komplet kutija i polnac.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078249190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам