1 / 2
Se prodava Mercedes 508d
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2021 21:52

Кратово

Se prodava Mercedes 508 vo dobra sostojba.
Povekje informacii na brojot 075/809-252

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075950867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам