1 / 12
RADIO JVC MP3
2.000 МКД
Цената не е фиксна
02.03.2023 10:42

Прилеп / Прилеп

RADIO MP3 SO AUX
RADIOTO SI RABOTI KAKO NOVO E NE MA GREBANICI NE E NIKADE PUKNATO
RADIOTO E ZA SO CD
RADIOTO E ZA CORSA D
PLASTIKATA E ZA CORSA D POEDINECNO SAMO PLASTIKATA 500DEN

IMA I DRUG IZBOR NA RADIA OD 1000DEN DO 2000DEN

KENWOOD 1800DEN

JVC 1800DEN

SONY 1800DEN

JVC SO SIVO 1200DEN

MAESTIC 1000DEN

RADIO ZA PICASOO 1500DEN

Vo poraki ne odgovaram!

Poveke info:

075 280 787

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
70356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам