1 / 7
Se prodava plac 1335 m2
10 €
Цената не е фиксна
05.06.2022 17:02

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1335 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se naojga vo naselba Kuzman vo prilep pod avtopatot
cena : 10e m2
Gradezno neizgradeno zemjiste !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075790788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам