1 / 11
Комплет опрема за ресторан - кафебар
1 €
13.05.2021 13:00

Радовиш / Радовиш

Маси, столици, инвентар во неколку дезени... Фриждери, иноксни маси...
Професионална опрема за кетеринг на расклопување...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

UAZ Patriot dooel
Industriska bb Radovis
Потврден огласувач
072277094
Испрати Е-маил до огласувачот

UAZ PATRIOT - Optimum

23700 €

Vozdusni zavesi

18000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам