1 / 1
dvosed so spustanje, двосед со спуштање
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2022 19:35

Берово / Берово

se prodava socuvan dvosed so moznost za rasklopuvanje za spienje, lokacija Berovo, kontakt 070308802 Kristijan

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
070201104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам