Пподавам Типска Кука
88 €
Цената не е фиксна
04.04.2021 12:38

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

161 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

358 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1982

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Edvard Kardeq br 16

Продавам Типска кука приземње и спрат со дворно место 88.000 ЕУ конт тел 076-290-005

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076290005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам