1 / 12
Cannondale Tesoro E-Bike 28 ka
1.050 €
16.11.2022 09:09

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

Golemina na ramka 57cm 22.5”

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

G&D
Потврден огласувач
078411850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам