1 / 6
Dujkan Vo Varos
1 €
04.10.2022 19:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

36 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

se izdava dujkan vo varos 36m2
so struja voda wc
dujkanot e na glavnio pat do brasnarata

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Plac
Потврден огласувач
071212334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам