1 / 6
Штопови за Golf 6 комплет
7.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2021 17:19

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Продавам штопови од оригинален голф 6 во исправна состојба без ниедна гребнатинка.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070312205
Испрати Е-маил до огласувачот